czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 maja 2017
  • wyświetleń: 2780

[ZDJĘCIA] Piknik Rodzinny z atrakcjami w Ligocie

W sobotę, 13 maja odbył się "Piknik Rodzinny" w Ligocie, obok strażnicy OSP. Jak przystało na majówkę, pogoda była bardzo dobra - nie padało. Festyn zorganizowali, z pomocą Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera - rodzice uczniów klasy trzeciej szkoły podstawowej.

Piknik Rodzinny z atrakcjami w Ligocie - 13.05.2017 · fot. ZS w Ligocie


W czasie pikniku wystąpiły grupy taneczne z klas młodszych i gimnazjum, harcerze z drużyny "Feniksa", szkoła tańca "Cubana" z Bielska-Białej. Uczestnikom służyły także stoiska, przy których malowano twarze i układano włosy. Do głównych atrakcji należała zabawa na dmuchanym zamku - placu zabaw dla dzieci i "żeglowanie" w ogromnej, przeźroczystej kuli do zorbingu. Oczywiście nie zabrakło również czegoś do jedzenia: były wspaniałe ciasta, upieczone przez mamy uczniów Zespołu Szkół, pizza, pieczona na oczach i pod kontrolą uczestników, kiełbasa i oscypki z grilla, prażona kukurydza i wiele innych.

Piknik odbywał się pod egidą burmistrza Czechowic-Dziedzic i wielu sponsorów.

BM / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.