czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 maja 2017
  • 21 maja 2017
  • wyświetleń: 1339

Otwarcie lata w Dzikiej Kaczuszce! Zagra Dj Arkus!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dzika kaczuszka" podaj

Najbliższy weekend (19-21 maja) to niepowtarzalna okazja, aby skorzystać z niezwykłej oferty nowego klubu w Goczałkowicach-Zdroju!

Otwarcie lata w Dzikiej Kaczuszce


Weekendowe otwarcie ogródków letnich wraz z grillem, roll-barem i mrożonymi napojami to niepowtarzalna okazja, aby wsiąść na rower i wpaść do Dzikiej Kaczuszki!

Sobota jak zwykle kusi wyśmienitą propozycją na imprezę klubową, tym razem odwiedzi nas Dj Arkus, znany katowicki DJ, który na co dzień grywa w klubie Reisefieber, SARP czy kultowej chorzowskiej Czekoladzie. Kto miał okazję bawić się w tych miejscach, ten wie, że najwyższa jakość imprezy jest murowana. Wstęp bezpłatny, startujemy o godzinie 21.30.

Piknikowa niedziela, to czas kiedy musimy zmyć z siebie grzechy sobotnich szaleństw i spróbować zregenerować się przed nadchodzącym, ciężki tygodniem pracy. Najlepiej pomoże w tym wyśmienita włoska pizza oraz propozycja ogródków letnich, które usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie parku kuszą grillem i zimnymi napojami!

Wpadajcie tłumnie i cieszmy się oficjalnym otwarciem lata!

Dzika Kaczuszka club&resto

40-040 Pszczyna
ul. Uzdrowiskowa 52

tel. 324492080
kom. 723523113Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dzika kaczuszka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dzika kaczuszka" podaj