czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 maja 2017
  • 27 maja 2017
  • wyświetleń: 1844

Już w sobotę Siatkarska Majówka w hali BKS "Stal"

Za nami:

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała zaprasza wszystkie dzieci na Siatkarską Majówkę! Wstęp wolny!

Reklama

W sobotę, 27 maja w godzinach 9.00-16.00 w hali BKS "Stal" przy ul. Rychlińskiego 19, wystartuje Siatkarska Majówka 2017! Na bocznych boiskach rozegrany zostanie turniej siatkówki dla uczniów szkół podstawowych, a pozostałe dzieci będą mogły skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji. W bielskiej hali powstanie dmuchany plac zabaw i zostaną przeprowadzone zajęcia fitness dla dzieci. Ponadto dzieciaki będą mogły skorzystać m.in. z malowania buzi, zagrać na konsolach oraz zjeść pyszną kiełbaskę z grilla.

Podczas Siatkarskiej Majówki odbędzie się również konferencja prasowa, na której podsumowana zostanie pierwsza edycja akcji Bezpiecznie z Profi Credit. Akcja ta to unikalny projekt edukacyjny w skali kraju, którego celem jest budowanie wśród najmłodszych wiedzy o zasadach bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i imprezach masowych. W pierwszej edycji akcji udział wzięło 12 szkół i ponad 2 tysiące uczniów z województwa śląskiego.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.