czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 maja 2017
  • 28 maja 2017
  • wyświetleń: 2412

Dzień Dziecka z Gemini Park: koncert Ewy Farnej, wesołe miasteczko...

Za nami:

Przed nami jedno z najradośniejszych świąt w roku, podczas którego dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie! Koncert Ewy Farnej, spotkanie z ReZigiuszem i Rafałem Sonikiem, pierwszym Polakiem, który wygrał Rajd Dakar oraz darmowe Wesołe Miasteczko - oto, co na tegoroczny Dzień Dziecka przygotowało powstające Gemini Park Tychy.

Dzień Dziecka z Gemini Park


Na weekend pełen atrakcji zapraszają główni goście tegorocznego Dnia Dziecka: Ewa Farna, niezwykle popularny youtuber ReZigiusz, czy zwycięzca Rajdu Dakar - Rafał Sonik. Z dwoma ostatnimi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie!

Do zabawy zagrzewać będą żywiołowe występy ciekawych wykonawców. Dla wszystkich wystąpią: niezwykle popularne na śląsku Siostry Wajs&Stonoga oraz bardzo lubiana przez dzieci Aida z Muchą w Micholocie, a także zespół Another Pink Floyd, który zaprezentuje najlepsze utwory kultowego zespołu. Nie zabraknie również pokazów iluzjonisty, brzuchomówcy i występów artystycznych z młodzieżowego domu kultury nr 1 w Tychach.

Na parkingu TESCO przy ul. Towarowej 2 w Tychach odbędą się koncerty, wyjątkowe spotkania, ale także to, z czego dzieciaki cieszą się najbardziej - darmowe wesołe miasteczko, konkursy, animacje i wspaniały pokaz sztucznych ogni. Gemini Park zaprasza również najmłodszych uczestników na coś słodkiego - czeka 2000 darmowych porcji pysznej waty cukrowej! Rozdane zostaną również tysiące gadżetów! Dla tych nieco starszych przygotowano stoiska, na których będzie można kupić wiele smakołyków z grilla.

- 27 i 28 maja nie może zabraknąć Was w Tychach. Bawmy się razem i świętujmy najpiękniejszy dzień w całym roku - Dzień Dziecka, wspólnie z Gemini Park Tychy - zachęcają organizatorzy.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.