czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2017
  • 10 czerwca 2017
  • wyświetleń: 3500

Piknik Rodzinny z Jedynką: atrakcje połączone z koncertem

Za nami:

Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca zapraszamy na wyjątkowy piknik rodzinny oraz koncert plenerowy zespołu Avocado. Zaczynamy o 13 na ul. Chłopską, przy szkole nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Na gości czeka wiele atrakcji: ścianka wspinaczkowa, zmagania w łucznictwie, czy też na strzelnicy. Goście "Jedynki" będą mogli obejrzeć występ gimnastyki artystycznej oraz występ mażoretek. Nie zabraknie konkurencji rodzinnych i atrakcyjnych nagród dla zwycięzców. Ponadto na uczestników Pikniku Rodzinnego czeka wiele smakołyków: od gorących dań z rusztu, przez domowe słodkie wypieki, po zimne napoje i lody.

Finał zaplanowany na 16.00 będzie prawdziwą ucztą dla wielbicieli dobrej muzyki. Najpierw wystąpią De-Mollki, zespół złożony z uczniów ZSP 1, który pod koniec ubiegłego roku wydał swoją pierwszą płytę. Następnie zaprezentuje się profesjonalny zespół wokalny Avocado.

Organizatorzy proszą zmotoryzowanych gości o skorzystanie z parkingu przy parafii Św. Katarzyny.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.