czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 czerwca 2017
  • 7 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1103

IV Spotkanie ChKZ - woda i jej znaczenie dla organizmu

Za nami:

W środę, 7 czerwca o godzinie 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz odbędzie się czwarte już spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia.

Reklama

Tym razem będziemy rozmawiać o wodzie i o tym, jak ważne dla naszego organizmu - w każdym wieku - jest picie odpowiedniej ilości wody. Uczestnicy będą mogli również skorzystać z inspiracji, w jaki sposób urozmaicić i ubogacić spożywanie wody, bo możliwości jest naprawdę wiele.

W bloku wiosenny jest to ostatnie spotkanie. Czeka nas przerwa wakacyjna, jednak wracamy już od września. Tematy kolejnych spotkań są następujące:
  • 6 września - Pokarm dla mózgu
  • 4 października - Udar mózgu. I co dalej?
  • 8 listopada - Yoga i medytacja
  • 6 grudnia - Jak oszczędzić na dentyście?


W imieniu organizatorów i specjalistów, którzy poprowadzą wykłady już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp wolny!

---

Celem spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej. Podczas każdego spotkania odbywają się mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.