czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 czerwca 2017
  • 18 czerwca 2017
  • wyświetleń: 1856

"Gru, Dru i Minionki" przedpremierowo w Multikinie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

​17 i 18 czerwca oraz od 23 do 25 czerwca w czechowickim Multikinie będzie można zobaczyć przedpremierowo animację "Gru, Dru i Minionki". Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.

Reklama

Twórcy "Jak ukraść księżyc" oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 - "Minionki rozrabiają" oraz "Minionki" (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek - Margo, Edith i Agnes - oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy "Sekretne życie zwierzaków domowych".

W filmie Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, że potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.W ramach akcji "Rodzina do kina", rodzice mogą ze swoimi pociechami uczestniczyć w najważniejszych premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Rodzic przy zakupie biletu dziecięcego dla dziecka, za swój bilet na ten sam film zapłaci tyle samo. Bilety rodzinne mogą być nabyte maksymalnie przez dwoje rodziców lub opiekunów. Oferta obowiązuje na filmy familijne 2D i 3D do 12. roku życia.

Bilety na premierowe pokazy animacji "Gru, Dru i Minionki" można nabyć w kasie kina, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj