czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2017
  • 2 lipca 2017
  • wyświetleń: 2957

Śpiewający kelnerzy w Goczałkowicach!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dzika kaczuszka" podaj

Za nami:

Rozpoczęcie wakacji w nowym, olbrzymim ogrodzie biesiadnym Dzikiej Kaczuszki, to nie lada gratka dla mieszkańców Śląska!

Dzika Kaczuszka


W sobotę, 1 lipca i niedzielę, 2 lipca naszych gości będą obsługiwać aktorzy śląskich scen kabaretowych, którzy między 14.00 a 18.00 będę przerywać swoją pracę i śpiewać dla Państwa największe szlagiery polskiej muzyki estradowej!

W trakcie przerywników muzycznych czekają na Was szalone promocje na drinki i niezwykłe niespodzianki! Takie rzeczy tylko w Goczałkowicach, tylko w Dzikiej Kaczuszce!

Oprócz niezwykłej oprawy muzyczno-kelnerskiej, od godz. 18.00 czeka na Was muzyka - DJ w sobotę i muzyka na żywo w niedzielę. Podczas biesiady oczywiście będą serwowane kiełbaski, chleb ze smalcem i ogórki kiszony, także zabawa szykuje się w naprawdę regionalnym wydaniu.

Wszyscy, którym będzie dokuczał upał, zaproszeni są do naszej włoskiej restauracji, gdzie poza jedyną, oryginalną neapolitańską pizzą na najlepszych składnikach, będzie można schłodzić się lodami i klimatyzacją, które podajemy tylko na zimno.

Zapraszamy serdecznie!

Dzika Kaczuszka club&resto

40-040 Pszczyna
ul. Uzdrowiskowa 52

tel. 324492080
kom. 723523113Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dzika kaczuszka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dzika kaczuszka" podaj