Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 lipca 2017
  • wyświetleń: 1484

Konkurs fotograficzny "Z książką na wakacjach"

Wakacje to czas, kiedy sięgamy po książki, których wcześniej nie mieliśmy czasu lub okazji przeczytać. To czas, gdy leżąc na plaży możemy bez pośpiechu przewracać strony ulubionej lektury. Biblioteka Zespołu Szkół "Silesia" już teraz zachęca do spędzania wolnego czasu z książką i zaprasza do udziału w konkursie fotograficzny "Wakacje z książką".

ksiazka


Prace konkursowe można nadsyłać do 8 września, na adres ania.bronowska@poczta.fm Na zdjęciach, musi zostać uwieczniona pasja czytania "w wakacyjnym nastroju". Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie internetowej szkoły w dniu 12.09.2017 roku.

Na laureatów pierwszych trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody. Dla konkursowego jury liczy się pomysłowość i atrakcyjność fotografii. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa również podczas wakacji. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół "Silesia".

kk / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.