czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2017
  • wyświetleń: 1606

"Poznajemy Gminę Bestwina" - IV edycja interaktywnej gry wiejskiej

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zaprasza do udziału w grze wiejskiej "Poznajemy Gminę Bestwina". Celem gry jest poznanie historii i walorów gminy.

przedszkole, szkoła, rysowanie, malowanie, dziecko
fot. freeimages.com


W grze może wziąć udział każdy bez względu na miejsce zamieszkania i wiek. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest rozwiązanie 10 zadań zamieszczonych na stronie internetowej www.gbpbestwina.eu oraz dostarczenie ich w formie drukowanej do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bestwinie, ul. Szkolna 8, do dnia 31 sierpnia 2017 roku.

Rozwiązania nie muszą być podpisane nazwiskiem, może być pseudonim, należy jednak podać dane do kontaktu (nr telefonu lub email). Należy pamiętać, że każdy uczestnik może złożyć tylko jedno rozwiązanie.

Rozwiązanie oraz ogłoszenie wyników nastąpi we wrześniu w GBP w Bestwinie. Dokładne informacje zostaną ogłoszone w późniejszym terminie na stronie www.gbpbestwina.eu. Nagrody należy odebrać osobiście- nie będą odsyłane ani nie będzie możliwości odebrania w innym terminie.

Do wygrania atrakcyjny sprzęt elektroniczny. Specjalna nagroda zostanie przyznana uczestnikowi, który w dniu ogłoszenia wyników, przyjdzie w stroju, którego motywem przewodnim jest "Zawod (profesja, fach) wykonywany na wsi".

kk / czecho.pl
źródło: GBP Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.