czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 22 czerwca 2006
  • wyświetleń: 1748

Reni Jusis w Pszczynie

Reklama

Reni Jusis w Pszczynie


W Pszczynie pojawia się w ostatnim czasie sporo niespodzianek i gwiazd. Tym razem będzie to Reni Jusis, która mamy nadzieję przyciągnie Was na swój koncert właśnie jak jej tytułowy „Magnes” z najnowszej płyty.

Tak, tak to nie bajki, koncert Reni Jusis już 1 lipca na pszczyńskim rynku o godzinie 18.00. Ta wysoka i charyzmatyczna dziewczyna jest Wam z pewnością znana. Na polskiej scenie muzycznej zadebiutowała wielkim przebojem i płytą „Zakręcona”. Było to całkiem nowe odkrycie, Reni i jej funkowa estetyka to było zupełnie coś nowego pośród śpiewających Pań w naszym kraju.

Potem były płyty: „Era Renifera”, „Trans Misja”, „Elektrenika” a teraz jest „Magnes”. Jej największe przeboje to: Kiedyś Cię znajdę, Nic o mnie nie wiecie a w ostatnim czasie stacje radiowe i listy przebojów podbija piosenka Magnes.

Przed Reni Jusis na scenie pojawi się DJ K.MIL jako support. Organizatorem koncertu jest Pszczyńskie Stowarzyszenie Restauratorów i Cukierników.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.