czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 lipca 2017
  • wyświetleń: 1501

Kultura Żywego Słowa: Zajęcia logopedyczne w MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Miejski Dom Kultury zaprasza na zajęcia logopedyczne Kultura Żywego Słowa. Celem proponowanych spotkań jest nauka budowania poprawnych i swobodnych wypowiedzi. Swobodna, piękna mowa jest podstawą w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych kontaktów z innymi. Zapraszamy na zajęcia indywidualne prowadzone przez polonistę-logopedę.

Każdy z nas codziennie znajduje się w sytuacjach wymagających komunikacji werbalnej. Często musimy również wypowiadać się publiczne. Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe, które chcą udoskonalić swoją wymowę, zapoznać się z zasadami prawidłowego akcentowania, podstawami retoryki, pracą nad aparatem oddechowym, nauczyć się panowania nad głosem i wykorzystywania zasad komunikacji pozawerbalnej w życiu codziennym.

Zajęcia przygotowują uczniów do swobodnego wypowiadania się, np. podczas odpowiedzi ustnych, akademii szkolnych - w tym poprawnej recytacji wierszy. Dorosłym opanowanie sfery posługiwania się słowem ułatwi relacje interpersonalne w pracy, poprawi komunikację z pracownikami, pozwoli na jasne przekazywanie myśli podczas wystąpień publicznych - a wszyscy wiemy jakie to stresujące...

Swobodna, piękna mowa jest podstawą w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych kontaktów z innymi.
Zapraszamy na zajęcia indywidualne prowadzone przez polonistę-logopedę.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 660-349-029

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj