czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 lipca 2006
  • wyświetleń: 1356

Startuje Pszczyński Urock i okolice

Reklama

W czwartek 6 lipca startuje Pszczyński Urock i okolice – czyli wakacyjny przegląd kapel młodzieżowych. Słowo okolica w nazwie dotyczy zarówno okolic Pszczyny jak i okolic rocka.

Klub Jama, który organizuje przegląd informuje, że ma jeszcze wolne terminy. Zainteresowane zespoły mogą zgłaszać swoje kandydatury bezpośrednio w kinie Wenus w Pszczynie, pod nr tel. 0 691-596-159 lub elektronicznie – na adres kino.Wenus@interia.pl.

Pszczyński Urock ma już swoją krótką historię. Pierwsza edycja odbyła się w 2001 roku, kiedy wygrał nieistniejący już zespół Barbapapa. W 2002 roku zwyciężył zespół Dzioło, a w kolejnej trzeciej edycji w 2003 roku triumfował Wild Flowers. Potem przyszły dwa lata przerwy.

W te wakacje Pszczyński Urock i okolice reaktywuje klub Jama działający przy kinie Wenus. Koncerty odbywać się będą w każdy wakacyjny czwartek. Finał zaplanowano na 31 sierpnia.

Przeglądowi towarzyszy plebiscyt publiczności, która wybierze najlepszy zespół przeglądu. Głosować będzie można na biletach wstępu. Nagrodą dla zwycięzcy będzie połowa wpływów ze wszystkich 9 koncertów.

Pierwszy koncert już 6 lipca o godz. 19.00. Wystąpi Negation (www.negation.ovh.org) oraz Krakatoa z Pogwizdowa. 13 lipca o godz. 19.00 wystąpi Black Rose Imortal (www.blackroseimmortalsite.prv.pl) oraz Dysphoria (www.dysphoria.metal.pl).

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.