czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 sierpnia 2017
  • 18 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 2390

Piątkowe premiery w Multikinie Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

18 sierpnia w lokalnym Multikinie będą miały miejsce 3 przyciągające sobą uwagę premiery. "Gang wiewióra 2" - film współtwórcy takich animowanych hitów, jak: "Minionki", "Jak ukraść księżyc" czy "Epoka lodowcowa 4" to nowatorska propozycja dla najmłodszych widzów. Komedia sensacyjna "Bodyguard zawodowiec" z Samuelem L. Jacksonem i Ryanem Rynoldsem w rolach głównych. "Fatima. Ostatnia tajemnica", czyli intrygujący obraz hiszpańskich twórców na styku fabuły i dokumentu.GANG WIEWIÓRA 2:W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą, czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra oraz uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Multikino
BODYGUARD ZAWODOWIECSpora dawka humoru na wysokim poziomie, trzymającej w napięciu akcji, ciętych odzywek i dwóch niedopasowanych bohaterów - tak po krótce można scharakteryzować film "Bodyguard zawodowiec", będący typowym przedstawicielem kina kumpelskiego z lat 80-tych.

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet i jego... Ochroniarz ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson). Mężczyzna zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród. Po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone... Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle by nie dopuścić do procesu.

Multikino
FATIMA. OSTATNIA TAJEMNICAUjawnia nieznane fakty i przedstawia fascynujący przegląd zdarzeń, które na długo zapadną w pamięć i serca widzów. Dodatkową niespodzianką dla polskich odbiorców będzie odkrycie, jak wiele wątków tej opowieści dotyczy naszego kraju.

Monica, poszukująca pracy montażystka, dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, aby w końcu na zawsze odmienić jej życie. Czy objawienia fatimskie naznaczyły historię świata? Dziwne "zbiegi okoliczności" wskazują, że tajemnicze objawienia z Fatimy wpłynęły na bieg historii ostatnich stu lat!

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj