czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 sierpnia 2017
  • 25 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 1193

Multikino zaprasza na premierę "Barry Seal. Król przemytu"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Od 25 sierpnia we wszystkich kinach sieci Multikino zobaczyć będzie można film "Barry Seal. Król przemytu" - niezwykłą historię agenta CIA Barry’ego Seala, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami. W roli głównej występuje Tom Cruise.Film opowiada prawdziwą historię Barry’ego Seala (Tom Cruise), który swoją niesamowitą biografią mógłby obdzielić kilka osób. Już w wieku 15 lat Barry został jednym z najzdolniejszych i najlepszych pilotów Ameryki. Na swoim koncie miał też udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego a jednocześnie dla... CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego - milion dolarów.
Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki. Reżyserem obrazu jest Doug Liman, z którym Tom Cruise spotkał się na planie "Na skraju jutra".

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj