czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 sierpnia 2017
  • wyświetleń: 977

Przedpremierowo "Na pokuszenie": Farrell i Kidman w sieci pożądania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Doborowa obsada z Collinem Farrellem oraz Nicole Kidman na czele w ujęciu jednej z bardziej uzdolnionych i wielokrotnie nagradzanych amerykańskich reżyserek Sophi Coppoli - Multikino zaprasza 30 sierpnia na przedpremierowy pokaz filmu "Na pokuszenie".Akcja przenosi widza do czasów Wojny Secesyjnej. Żołnierz John McBurney (Colin Farrell) zostaje ranny w jednej z walk. Trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Pomimo że jest wrogiem, kobiety postanawiają się zaopiekować żołnierzem. Wraz ze stopniowym, powolnym powrotem mężczyzny do zdrowia, dom zaczyna wypełniać napięcie seksualne i nieoczekiwana rywalizacja, która każe dziewczętom łamać wszelkie tabu i zmieniać rzeczywistość wokół nich. John nie oponuje - bardzo szybko nawiązuje romanse z pięknymi mieszkankami internatu. W filmie występują m.in.: Nicole Kidman, Elle Fanning, Kirsten Dunst.

Pokaz przedpremierowy filmu "Na pokuszenie" będzie można zobaczyć we wszystkich kinach sieci Multikino. Bilety można nabyć w kasie kina sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj