czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 sierpnia 2017
  • 6 września 2017
  • wyświetleń: 1203

Chrześcijański Klub Zdrowia: "Nakarm swój mózg"

Za nami:

W środę 6 września o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach w Piwnicy Muz odbędzie się pierwsze w cyklu jesiennym spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia.

Chrześcijański Klub Zdrowia
Celem spotkań Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej.

Podczas każdego spotkania będą odbywały się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

Spotkania będą odbywać się w każdą pierwszą środę miesiąca (z wyjątkiem listopada - 08.11) o godz. 18.00 w MDK w Czechowicach-Dz.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Tematy kolejnych spotkań:
06.09.2017 - Nakarm swój mózg
04.10.2017 - Udar mózgu i co dalej?
08.11.2017 - Medytacja i yoga... co warto wiedzieć?
06.12.2017 - Jak oszczędzić na dentyście?

Chrześcijański Klub Zdrowia

ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.