Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 5 października 2017
  • 16 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2382

Warsztaty taneczne bachaty z Łukaszem Grabowskim

Za nami:

Gwiazda zumbowej warszawskiej sceny w Zumba Czechowice. W sobotę, 16 grudnia Łukasz "Boski" Grabowski poprowadzi dla Was 1,5 h warsztatów bachaty!Warsztaty, które rozpoczną się o godzinie 15.30, będą podzielone na trzy części: rozgrzewka, podstawy, choreografia. Rozgrzewka prowadzona będzie w formie izolacji, elementów body movement oraz koordynacji ruchowej. W części "podstawy" Łukasz uczy również kilku podstawowych figur, w tym np. obrotów, które z pełnym powodzeniem można wykorzystywać w wielu innych stylach tanecznych niż bachata, tak żeby te warsztaty były możliwie jak najbardziej uniwersalne. Choreografia jak i całe warsztaty mają charakter open, czyli głównym celem jest to, aby każdy ją zatańczył.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 45 złotych. Po tym terminie cena wzrośnie do 55 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona!

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.