Reklama

Rozrywka

  • 11 października 2017
  • 15 października 2017
  • wyświetleń: 1864

Thriller "Pierwszy śnieg" premierowo w Multikinie

Materiał partnera:

Bestsellerowa powieść Jo Nesbø w końcu doczekała się swojej ekranizacji - 13 października do kin sieci Multikino wchodzi trzymający w napięciu thriller "Pierwszy śnieg".

Szef elitarnej ekipy detektywów (Michael Fassbender) prowadzi skomplikowane śledztwo. Wraz z nadejściem zimy ginie kolejna osoba. Detektyw obawia się, że do miasta powrócił seryjny morderca. Z pomocą znakomitej rekrutki (Rebecca Ferguson) zaczyna łączyć stare sprawy kryminalne z nowymi brutalnymi zdarzeniami. Wie, że musi rozwiązać zagadkę, zanim spadnie pierwszy śnieg, a morderca targnie się na życie kolejnej ofiary...

Zdjęcia do filmu powstały w Norwegii. Za reżyserię filmu odpowiada Tomas Alfredson ("Pozwól mi wejść", "Szpieg"). W filmie występują: Michael Fassbender (seria "X-Men"), Rebecca Ferguson ("Mission: Impossible. Rogue Nation", "Life"), Charlotte Gainsbourg ("Dzień Niepodelgłości 2", "Melancholia") i laureat Oscara J.K. Simmons ("Whiplash").Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj