czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 lipca 2006
  • wyświetleń: 1621

W piątek wyjeżdżają nad morze

Już w piątek wieczorem 21 lipca o godz. 20.00 40-osobowa grupa dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów z Czechowic-Dziedzic i okolicy wyjedzie do Starego Borku w gminie Grzybowo nieopodal Kołobrzegu. Dwutygodniowy obóz wypoczynkowy zorganizowali animatorzy z Obywatelskiego Forum Samorządowego. Jak powiedział prezes zarządu tego stowarzyszenia Grzegorz Tomaszczyk, młodzi ludzie odjadą autokarem, który pozostanie na miejscu do ich dyspozycji.

Dziećmi i młodzieżą opiekować się będzie czworo wypróbowanych wychowawców. Komendantem obozu został Zbigniew Klimczok, a jego zastępcą Maryla Tomaszczyk. W gronie obozowej kadry jest także pielęgniarka Edyta Janusz i opiekun Grzegorz Janusz. Młodzież wróci z obozu 4 sierpnia.

Jest to drugi obóz młodzieżowy zorganizowany przez OFS w czasie wakacji. W miniony poniedziałek znad Jeziora Garbaś na Suwalszczyźnie wróciła z dwutygodniowego obozu grupa 69 młodych ludzi. czecho.pl/wydarzenia/wydarzenia-pokaz.php?id=2279 class=dodaj>[zobacz relację]

Animatorzy życia społecznego z OFS organizują w najbliższym czasie kilka innych imprez turystycznych i wypoczynkowych, na które można się jeszcze zapisywać.
– 29 lipca odbędzie się „Rajd za złotówkę” w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. 12 sierpnia na podobny rajd można się wybrać do Pieskowej Skały i Ojcowa. 26 sierpnia natomiast na chętnych czeka wyprawa górska z Twardorzeczki przez Skrzyczne do Szczyrku – powiada jeden z głównych animatorów OFS Grzegorz Lubecki.

4, 11 oraz 18 sierpnia działacze tego towarzystwa organizują natomiast na Jeziorze Żywieckim imprezę pn. „Przygoda pod żaglami”. Na wszystkie wyprawy zapisać się można na stronie internetowej OFS: www.ofs.czdz.pl .

(jap)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.