Rozrywka

  • 26 października 2017
  • wyświetleń: 2871

Przedpremiera w Multikinie: "Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta"

Materiał partnera:

​Szalone i nieszablonowe mamuśki, znane z komedii "Złe mamuśki" powracają ze zdwojoną siłą! Tym razem będą musiały stawić czoła przedświątecznej gorączce i... niespodziewanej wizycie niezapowiedzianych gości.

Trzy przyjaciółki szykują się na prawdziwą świąteczną apokalipsę. Gotowanie potraw, strojenie domu i pakowanie prezentów to dla nich najmniejsze zmartwienie w obliczu nadchodzącej katastrofy, jaką jest... niespodziewana wizyta ich własnych matek. Dobrze znane z pierwszej części "Złe mamuśki" bohaterki rozbawiały do łez. Ale co będzie, kiedy dołączą do nich trzy kolejne? To trzeba zobaczyć! Szczególnie, że w nowe postacie wcieliły się Susan Sarandon, Christine Baranski (niezapomniana matka Leonarda z "Teorii wielkiego podrywu") i Cheryl Hines.

Bilety na pierwsze pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj