czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 listopada 2017
  • 18 listopada 2017
  • wyświetleń: 1936

Zespół T.Love świętuje 35. urodziny w tyskim Pubie Underground

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

Nie ma przesady w twierdzeniu, że na muzyce T.Love wychowało się już kilka generacji słuchaczy. Ten zespół to dziś prawdziwa instytucja! W sobotę, 18 listopada będzie można usłyszeć muzyków na żywo w Pubie Underground!

Reklama

Sceniczna charyzma i intrygujące teksty Muńka Staszczyka w połączeniu z muzyczną wszechstronnością jego kolegów z zespołu, odważnym eksperymentowaniem ze stylami muzycznymi i śmiałym czerpaniem z tradycji rock and rolla sprawiają, że tego zespołu po prostu nie sposób pomylić z kimś innym.

T.Love to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w kraju, którego co najmniej kilka utworów stało się prawdziwymi hymnami pokolenia.

Dziś, po 35 latach na scenie ta ikona polskiego rocka wyrusza w trasę najnowszego, znakomitego albumu zatytułowanego bezpretensjonalnie „T.Love”. Jak mówią sami muzycy: - w przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach… Jest też kawałek „Warszawa Gdańska”, poświęcony pamięci, zmarłego na początku ubiegłego roku, Davida Bowie. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w cenie 45 zł, a w dniu koncertu - 55 zł. Wejściówki można nabyć w Underground Pub, Going, w sieci Ticketpro, a także na terenie całego kraju w sieci Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne) oraz na www.biletyna.pl.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj