Rozrywka

  • 5 grudnia 2017
  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3226

Stand-up: Pięta, Wolańczyk & Brudzewski w Grill&Beer

Materiał partnera:

Grill&Beer Czechowice - Dziedzice serdecznie zaprasza na Stand-up: Pięta, Wolańczyk & Brudzewski, który odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia o godzinie 18.00.

Bilety w cenie 20 złotych dostępne w klubie oraz na http://biletyna.pl/event/Stand-up-Janek-Wolanczyk-Maciej-Brudzewski-Wojtek-Pieta-GrillBeer-Czechowice-Dziedzice-e61860.html
]biletyna.pl[/url].

Janek Wolańczyk - jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współlider grupy "Wrocławski Stand-up". Zajmuje się stand-upem od dwóch lat. Jeździ po Polsce i opowiada o tym, jak jego jąkanie wpływa na życie oraz mówi autentyczne sytuacje ze swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamicie! Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził ... do jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez, z czego największa to bitwa "Stand-Up War", która zgromadziła 22 komików z całej Polski.

Maciej Brudzewski - stand-uper z Olsztyna, twórca cyklu wieczorów komediowych pod hasłem Stand-Up Inferno. Swoimi tekstami wywalczył m.in. finał drugiej edycji "Antrakt Stand-Up Festiwal", pierwsze miejsce w konkursie "Stand-Up War 2016", indywidualnie i grupowo, występ w programie TVP "Tylko dla dorosłych" oraz w programie Comedy Central "Comedy Club". Na scenie wywraca rzeczywistość do góry nogami, bawiąc publiczność z całej Polski. Pełne emocji i losowych zawijasów historie z życia oraz nietuzinkowe spostrzeżenia sprawiają, że nie chce się wychodzić z jego świata!

Wojtek Pięta - wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu, katowickiej i chorzowskiej Stand-up Silesia oraz Stand-up Tarnów. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.

Klub Muzyczny CHACHArnia


Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj