czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 grudnia 2017
  • 31 grudnia 2017
  • wyświetleń: 1494

Paddington 2 - Misiowe śledztwo, więzienie, niecodzienne przyjaźnie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Od 29 grudnia na ekrany kin sieci Multikino wchodzi film o jednym z najsympatyczniejszych misiów na świecie. "Paddington 2" porwie w wir wydarzeń, rozbawi do łez i niejednokrotnie wzruszy każdego niezależnie od wieku.

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Zostanie pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy. Naiwny i ufny Paddington zupełnie się tym nie przejmie. Co więcej - zrobi wszystko, by sprowadzić nowych kolegów na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę - nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj