czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 9 stycznia 2018
  • 12 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2464

Dni Otwarte w klubie FitLady - bezpłatne treningi i wiele atrakcji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Za nami:

Klub FitLady Pszczyna zaprasza wszystkie Panie od poniedziałku do piątku (8-12 stycznia) na dni otwarte w godzinach 9.00-12.00 oraz 16.00-20.00. W tych dniach będzie można skorzystać z bezpłatnego treningu próbnego oraz zakupić karnet w promocyjnej cenie. Na wszystkie Panie czekać będzie wiele atrakcji.

Reklama

Fitlady - Pszczyna, ul. Bednorza 14


Czym wyróżnia się nasz klub?  • U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie

  • Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.
  • Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady . Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.Godziny otwarcia:
  • 
Poniedziałek - Piątek godz. 9:00 -12:00 / przerwa / 16:00 - 20:00
  • 
Sobota godz. 9:00 -12:00

  • Niedziela - nieczynne


FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj