Rozrywka

  • 22 stycznia 2018
  • 26 stycznia 2018
  • wyświetleń: 2879

Kurs tańca weselnego w Miejskim Domu Kultury

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na pierwsze zajęcia nowego kursu tańca weselnego.

Taniec weselny to taniec użytkowy tańczony w parach. W odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany. Wykorzystywane są w nim figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego. Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę.

Na zajęcia tego kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Program kursu zawiera naukę najbardziej popularnych tańców użytkowych: disco-samby, 2 na 1 (disco-fox), polki, bluesa, cha-cha... oraz przykładową choreografię walca angielskiego lub wiedeńskiego. W czasie zajęć uczymy jak zachować prawidłową postawę, znaleźć rytm w melodiach szybszych i wolniejszych oraz poznajemy sekrety prowadzenia, tak aby każdy z uczestników naszych zajęć był w stanie opanować realizowany materiał i w przyszłości zabłysnąć na parkiecie.

Pierwsze spotkanie (zarazem pierwsze zajęcia) odbędzie się w piątek, 26 stycznia o godzinie 19.15. Czas trwania zajęć: 1,5h.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj