Rozrywka

  • 23 stycznia 2018
  • 2 marca 2018
  • wyświetleń: 2793

Koncert "Sting Tribute - Greatest Hits" w PCKulu

Konkurs:

W piątek, 2 marca o godzinie 19.00 w Pszczyńskim Centrum Kultury odbędzie się koncert "Sting Tribute - Greatest Hits". Wystąpi grupa Wytrawni Band.Gordon Matthew Thomas Sumner - tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko naszego bohatera, lecz jesteśmy w stanie założyć się o nasze instrumenty, że kiedy - na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku - celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę później o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko : ''Mr Sting...''

Zapraszamy Państwa na "Sting Tribute" - koncert, który jest w założeniu "pigułką" zawierającą największe przeboje tego artysty. Utwory te opracowaliśmy wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty w osobie Mirka oraz nasze wspólne doświadczenie w aranżowaniu utworów rozmaitych wykonawców i swobodę poruszania się pośród różnych gatunków muzycznych. Łączą nas przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co - jak sądzimy skromnie - jest wartością dodaną do całości.

Bilety do nabycia bezpośrednio w Pszczyńskim Centrum Kultury bądź na stronie http://bilety.pckul.pl/ :
  • przedsprzedaż - 25 zł,
  • w dniu koncertu - 30 zł.


Wytrawni, Sting, PCKul

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj