Rozrywka

  • 26 stycznia 2018
  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4642

Ferie zimowe w Zakopanem? Jedź pociągiem Kolei Śląskich!

Za nami:

Przed dziećmi i młodzieżą z województwa śląskiego dwa tygodnie ferii. Zachęcamy do wybrania się w podróż do stolicy Tatr pociągami Kolei Śląskich!

pociąg do Zakopanego
Pociągi do Zakopanego wyruszą w trzy weekendy: 27 i 28 stycznia, 2 i 4 lutego oraz 10 i 11 lutego. · fot. Koleje Śląskie


Pociągi do Zakopanego wyruszą w trzy weekendy: 27 i 28 stycznia, 2 i 4 lutego oraz 10 i 11 lutego. Wyjazd z Katowic jest zaplanowany na godzinę 6:40, a pociąg powrotny na 16:35, dzięki czemu można wybrać się do Zakopanego zarówno na weekend, jak i na kilkugodzinny wypad. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów Ornak można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Liniowy Rozkład Jazdy.

- Amatorów nieco bliższych wypraw zachęcamy, by pomyśleć o podróży np. do Wisły, Ustronia, Żywca lub Zwardonia. Pociągiem Kolei Śląskich można się również wybrać... za granicę. Dzięki naszej współpracy z Kolejami Czeskimi można się wybrać na jednym bilecie np. do Ostrawy - zachęcają Koleje Śląskie.

BM / czecho.pl

źródło: Koleje Śląskie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.