Rozrywka

  • 5 lutego 2018
  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 8224

FitLady zaprasza na dodatkowe treningi Płaski Brzuch oraz Hiit

Materiał partnera:

Z myślą o naszych wymagających i bardzo ambitnych Paniach postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe 30-minutowe treningi.Trening Płaski Brzuch w połączeniu z treningami w kręgu Fit Lady pomoże Wam osiągnąć wymarzony efekt pięknego płaskiego brzuszka w krótszym czasie. Jest to zestaw intensywnych, odpowiednio dobranych ćwiczeń, pozwalających na wyrzeźbienie wszystkich mięśni brzucha.

Trening HIIT (z angielskiego High IntensityInterval Training ) czyli trening interwałowy o wysokiej intensywności w połączeniu z treningami w kręgu Fit Lady pomoże Wam w szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji.

O szczegóły pytajcie trenerów!

Kochane! Nie czekajcie, nie zwlekajcie! Przyjdźcie do naszego klubu i zacznijcie działać już od dziś. Smukłe ciało, płaski brzuch, świetna kondycja, a przede wszystkim zadowolenie z samej siebie nie przyjdą same z dnia na dzień!

Przyjdź do klubu Fit Lady i umówi się na trening próbny!

Hiit oraz Six Pack - nowe treningi w Fit Lady


Czym wyróżnia się nasz klub?

U nas nie ma sztywnych godzin treningu, nie musisz dopasowywać swojego planu dnia do grafiku klubu, rozpoczynasz ćwiczenia, kiedy Tobie to odpowiada dlatego nigdy nie spóźnisz się i nigdy nie przepadną Ci zajęcia. Po prostu przychodzisz i włączasz się do treningu FITLADY. Wspólnie z innym klubowiczkami w przyjaznej atmosferze i z pomocą instruktorek, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń i mobilizujących do działania, szybko osiągniesz zamierzone cele. Będziesz cieszyć się dobrą kondycją oraz poprawisz swoje samopoczucie

Oferujemy niezwykle różnorodny trening przy minimalnym nakładzie czasu - tylko 30 minut 3 razy w tygodniu. Efektywne 30-minutowe sesje treningowe FITLADY wzmacniają wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe, a trening obwodowy FITLADY jest sprawdzoną kombinacją ćwiczeń aerobowych z treningiem siłowym, umożliwiającą spalenie nawet 450 kalorii podczas jednej sesji.

Dodatkowo już na pierwszych zajęciach, wspólnie z trenerem ustalisz własne indywidualne cele. Po wstępnej analizie masy ciała zostaniesz uczestniczką Programu Kontroli Wagi i Doskonalenia Sylwetki. Otrzymasz plan żywieniowy o określonej kaloryczności dobrany przez dietetyka FitLady. Właściwe odżywianie i wsparcie naszej kadry instruktorskiej, pozwoli Ci wytrwać w swoich postanowieniach.

Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - Piątek godz. 9.00-12.00 / przerwa / 16.00-20.00
  • Sobota godz. 9.00-12.00
  • Niedziela - nieczynne


FitLady Pszczyna

43-200 Pszczyna
ul. Bednorza 14

tel. 577 150 601Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

FitLady Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "FitLady Pszczyna" podaj