Rozrywka

  • 12 lutego 2018
  • 20 lutego 2018
  • wyświetleń: 2056

Kurs szkoły rodzenia w pigułce w gabinecie Fizjos

Materiał partnera:

Czy szkoła rodzenia uczy rodzić? Na to i inne pytania odpowie nam na kolejnych warsztatach nasza położna.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Spotkanie przeznaczone jest dla par, które planują rodzicielstwo oraz pań, które już są w ciąży i wahają się czy korzystać z kursu szkoły rodzenia. Wykład, podczas którego dowiemy się, o jakich ważnych rzeczach trzeba pamiętać przed porodem oraz tuż po nim. Położna pomoże nam również skompletować listę najważniejszych rzeczy do wyprawki dla mamy i maluszka.

Kurs odbędzie się 20 lutego o godzinie 19.15 w gabinecie Fizjos. Czas trwania spotkania to 60-90 minut. Zapisy telefoniczne pod numerem: 880-796-626. Koszt: 20 zł od osoby. Ilość miejsc ograniczona.

Prowadzący: Katarzyna Kotwasińska - położna z 20-letnim doświadczeniem na sali porodowej oraz oddziale Neonatologicznym. Ukończyła wiele kursów specjalistycznych i dokształcających potrzebnych do efektywnej pracy w lecznictwie zamkniętym.

Edukacja dla zdrowia w FizjosieGabinet Rehabilitacji i Szkoła Rodzenia FIZJOS zapraszają na cykl spotkań edukacyjnych o szerokiej tematyce zdrowotnej. Zakres spotkań jest bardzo urozmaicony. Zainteresowane osoby zachęcamy do śledzenia naszych aktualności, gdzie będą na bieżąco podawane terminy i tematyka Edukacji dla zdrowia w Fizjosie.

Wykłady i warsztaty prowadzą specjaliści, z którymi współpracujemy: fizjoterapeuci, położne, dietetycy, ratownicy medyczni, pedagodzy, logopedzi, lekarze. Spotkania planowane są w godzinach popołudniowych. Wykwalifikowany personel i komfortowe, nie duże grupy z pewnością zapewnią Państwu wysoką jakość usług. Spotkania prowadzimy w godzinach popołudniowych. W cenie spotkania kawa oraz herbata dla uczestników. Więcej informacji pod numerem: 880-796-626.

FIZJOS - MASAŻ, FIZJOTERAPIA, USG, WKŁADKI

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

firma Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "firma Fizjos" podaj