Rozrywka

  • 26 lutego 2018
  • 11 marca 2018
  • wyświetleń: 2365

Koncert Daniela Gałązki z zespołem w Miejskim Domu Kultury

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza serdecznie na koncert Daniela Gałązki z zespołem, który odbędzie się 11 marca o godzinie 16.00.

Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej. W listopadzie 2009 roku ukazała się debiutancka, koncertowa płyta zespołu pt. "Dotykam dachów", a w 2012 płyta studyjna pt. "Odległości".

W trakcie dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury. W roku 2013 DGZZ zagrał między innymi na Przystanku Woodstock, na festiwalu "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym.

Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem - Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.

Daniel Gałązka - śpiew, gitara, autor muzyki
Marcin Olak - gitary
Marek Konatkowski - gitara basowa
Piotr Brymas - autor słów

Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) i 35 zł (od 6 marca) do nabycia w sekretariacie MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj