czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 26 września 2006
  • wyświetleń: 1516

Jan Paweł II w Czechowicach

Galeria „Ex Libris” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach serdecznie zaprasza do obejrzenia fotografii Ojca Świętego Jana Pawła II wykonanych przez Arturo Mari i Adama Bujaka – „ROK 27. W DRODZE DO DOMU OJCA”.

Czechowice-Dziedzice to jedyne miasto, gdzie można aktualnie obejrzeć unikalne ujęcia, do których nie miał dostępu żaden inny fotograf.

Na ponad 50 fotografiach utrwalone zostały wydarzenia ostatniego roku Wielkiego Pontyfikatu – wzruszające spotkania Jana Pawła II z rodakami i młodzieżą całego świata, ostatnie Święta Wielkanocne, choroba, cierpienie, śmierć i pogrzeb Jana Pawła II. W Galerii można zakupić w promocyjnej cenie albumy poświęcone Ojcu Świętemu wydawnictwa „Biały Kruk”.

Galeria „Ex LIbris” Filia nr 10 MBP, ul. Węglowa 56 (przyziemie kościoła pw. Św. Barbary). Czynna codziennie od 10.00-18.00, w czwartek od 10.00-15.00, w soboty od 10.00-14.00. Wystawa czynna do 13 października.

KaP

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.