Rozrywka

  • 9 maja 2018
  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 5077

"Kaczki z gęsiej paczki" - premiera Multikina o podniebnej przygodzie

Materiał partnera:

"Jak przygoda - to na pełną rozpiętość skrzydeł, a jak śmiech - to na cały dziób"! Tak oto można opisać Benka - zwariowanego gąsiora lekkoducha, który przez swoje podniebne akrobatyczne popisy wpada w nie lada tarapaty... Fantastyczna opowieść o miłości i przyjaźni twórców kultowego "Shreka". Tego filmu nie można przegapić! Już od 11 maja w Multikinie.

Benek to gęś, która od ćwiczeń przed czekającym go wylotem do ciepłych krajów zdecydowanie bardziej woli podniebne akrobacje. Podczas jednego ze swoich kaskaderskich popisów niespodziewanie wpada w stado kaczek. Skutek jest opłakany - dwa kaczątka zostają oddzielone od swoich braci i sióstr, a Benek ulega kontuzji i nie może wzbić się w powietrze. Gąsior postanawia zaopiekować się maluchami i razem z nimi wyrusza w pełną przygód, ale też pouczającą podróż. Ptasi kompani wspólnie przekonują się o bezwarunkowej sile miłości i przyjaźni.

W polskiej wersji językowej głosu użyczył duet znany z hitu "Zaplątani": Maciej Stuhr i Julia Kamińska.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj