Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 27 maja 2018
  • wyświetleń: 4380

Han Solo: Gwiezdne wojny - historie. Opowieść o bohaterze kina sci-fi

Materiał partnera:

Historia najsławniejszego i najprzystojniejszego mieszkańca pozaziemskiej galaktyki wreszcie ujrzy światło dzienne! To absolutna gratka dla fanów głównego bohatera sagi "Gwiezdne wojny", Hana Solo. Co porabiał, jaki był, i jak poznał swoich wiernych kumpli zanim stanął twarzą w twarz z okrutnym lordem Vaderem? Multikino zaprasza na wielką premierę już 24 maja. Tego zaproszenia nie warto przegapić!

Tak jak młodość Hana Solo, tak i powstanie "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" owiane było mgłą tajemnicy. Niekończące się dokrętki scen, zmiana reżyserów podsycały ciekawość wokół powstawania filmu. Ostatecznie reżyserię producenci powierzyli Ronowi Howardowi - zdobywcy Oscara za film "Piękny umysł" i dzieło zostało ukończone.

Zobaczymy, jak Han Solo (Alden Ehrenreich), podczas swoich gwiezdnych eskapad w głąb przestępczego półświatka, poznał Chewbaccę (Joonas Suotamo) i uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana (Donald Glover). Gdzie jeszcze podróżował ulubionym Sokołem Millenium? Nie będziemy odbierać przyjemności widzom!

Alden Ehrenreich, otwórca roli Hana Solo, zagrał m.in. w filmie "Ave, Cezar" (Hail, Caesar!), komedii z 2016 roku w reżyserii jedynych w swoim rodzaju twórców kina - braci Coen ("Tajne przez poufne", "To nie jest kraj dla starych ludzi").Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj