czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 maja 2018
  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 9867

Koncert zespołu Akustyczne Historie w Galerii Smaków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Smaków" podaj

Za nami:

W sobotę, 26 maja Galeria Smaków zaprasza na koncert zespołu Akustyczne Historie. Początek koncertu o godzinie 18.30.Akustyczne Historie to zespół muzyczny poruszający się w szeroko rozumianej akustycznej piosence autorskiej, obejmującej swym zasięgiem elementy poezji śpiewanej, folku, rocka i jazzu. Nie wskazują jednak źródeł swoich inspiracji, lecz w sposób naturalny tworzą muzykę wolną od ograniczających barier stylistycznych. Mimo iż nie są zespołem improwizującym, to podczas koncertów dialog pomiędzy instrumentami traktują jako ważną część przekazu muzycznego. Zespół istnieje od 2007 r. Od tego czasu z powodzeniem z koncertują w domach kultury i innych miejscach zapewniających możliwość odbioru muzyki. W obecnym składzie grają jako trio. Do tej pory mają na koncie jedną wydaną płytę "Świt" oraz drugą nagraną czekającą na wydanie. Sporadycznie sięgają po tzw. wielką poezje i literaturę. I właśnie na drugiej płycie zatytułowanej "Projekt Stachura" postanowili sięgnąć po wiersze Edwarda Stachury i przedstawić je w kompletnie nowym świetle. Mamy nadzieję, że te piosenki będą sporym zaskoczeniem dla osób znających wiersze poety z innych wykonań.Skład:
  • Jacek Sokołowski - śpiew, gitara
  • Edward Ryrych - gitara basowa
  • Rafał Kwaśniak - perkusja


Jeśli chcielibyście w ciekawy sposób spędzić ten Dzień Matki, zapraszamy do zrelaksowania się, słuchając nietuzinkowych utworów w towarzystwie pysznego jedzenia oraz lampki wina.

Galeria Smaków


Galeria Smaków

43-200 Pszczyna
ul. Szymanowskiego 23

tel. 790307222
kom. 790307222REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Smaków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Smaków" podaj