Rozrywka

  • 11 maja 2018
  • 29 czerwca 2018
  • wyświetleń: 3899

Pojedź na obóz piłkarski nad morze z Centrum Aktywności Ruchowej

Materiał partnera:

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Bez wątpienia mamy doskonałą propozycję na aktywny wypoczynek w czasie tegorocznych wakacji. W dniach 12-22 sierpnia proponujemy wyjazd na obóz piłkarski nad morze do miejscowości Rowy.

Pojedź na Obóz Piłkarski nad Morze


Miłośników piłki nożnej, ale nie tylko - zapraszamy do wspólnego wyjazdu na obóz piłkarski nad morze. Miejscem zakwaterowania będzie ośrodek Słowińska Perła - usytuowany tuż przy szerokiej piaszczystej plaży.

Bazą treningową będzie natomiast obiekt sportowy GKS Wybrzeże Objazda, posiadający dwa doskonale przygotowane do treningu naturalne boiska. Nieistotna jest w tym momencie przynależność klubowa, nad zajęciami treningowymi czuwać będzie wykwalifikowana kadra trenerska.

W czasie wolnym proponujemy ciekawe animacje, gry i zabawy na plaży i obiektach sportowych.

Obóz Piłkarski nad Morzem w pigułce:
  • Termin: 12-22 sierpnia
  • Cena: 1220 zł
  • Udogodnienia:

- Usytuowany bezpośrednio przy plaży ośrodek Słowińska Perła - dostępność placów zabaw i duża ilość boisk sportowych.
- Noclegi w pokojach 3, 4, 5- os. z łazienkami.
- Atrakcyjna lokalizacja, w bliskiej odległości: gminny park kultury i rozrywki gminy Ustka, promenada nadmorska (200m), port rybacki (400m), zabytkowy kościół (500m), Słowiński Park Narodowy - rezerwat biosfery ze szlakami turystyki.
- Do dyspozycji uczestników obozu są dwa doskonale przygotowane do treningów piłkarskich pełnowymiarowe boiska trawiaste.

Zapewniamy: wyżywienie (3 posiłki dziennie), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, animatorów zapewniających niezapomniane wrażenia, gry i zabawy na plaży i na obiektach sportowych, zajęcia sportowe, wycieczki, gry i zabawy terenowe, ubezpieczenie, transport.

Zapisy na wydarzenie możliwe poprzez formularz rejestracyjny na stronie http://centrumar.pl/wydarzenia/oboz-pilkarski-nad-morzem-rowy-2018-ii-turnus-12-22-08/

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 575-723-237.

Zapraszamy!

Centrum Aktywności Ruchowej


PACO

43-215 Jankowice
ul. Żubrów 75

tel. 729992163Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum Aktywności Ruchowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum Aktywności Ruchowej" podaj