czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 maja 2018
  • 22 czerwca 2018
  • wyświetleń: 1976

22 czerwca Bracia Figo Fagot zagrają w klubie Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Bracia Figo Fagot + Afterparty w Rytmach Disco już 22 czerwca w Klubie Chacharnia.

Kultowy zespół po raz pierwszy w czechowickiej Chacharni! Jeden z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych polskich projektów muzycznych. Powstał jako dodatek do telewizyjnych hitów Git Produkcji i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Pod naciskiem próśb fanów nagrał płytę i zaczął intensywnie koncertować. Alternatywne disco polo grupy przyciąga na ich występy tłumy.

Już 22 czerwca marca Bracia Figo Fagot pojawią się w Chacharni, aby rozgrzać publiczność swoim pokaźnym zestawem hitów takich jak Bożenka, Hot Dog, Wóda Zryje Banię, Pisarz Miłości, Janko Janeczko, Wojownicy Wódy, Oooo Kończy Się Już Noc, Dziewczyna Zawistna czy Naje*any To Do Domu.

Bilety: przedsprzedaż 35 zł / w dniu koncertu 45 zł
Bilety do nabycia w klubie Chacharnia
Wejście 19:30
Start 21:00
Po koncernie after-party w rytmach disco
Rezerwacje: (32) 722-60-38

Zespół tworzą "Figo - Fabian Barłoś", czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz "Fagot - Szymon Filip Barłoś", czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). Ich unikalną sceniczną energię będziemy mogli poczuć w trakcie koncertu prezentującego materiał ze wszystkich płyt. Po koncercie rozgrzana niczym wulkaniczna lawa Chacharnia będzie płynąć w rytmach Disco do momentu, aż skończy się noc!

Klub Muzyczny CHACHArnia


Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj