Rozrywka

  • 5 czerwca 2018
  • 7 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2341

Wernisaż CITY of STARS by Bastek Czernek

Materiał partnera:

Już 7 czerwca serdecznie zapraszamy na jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczenia wyjątkowych zdjęć autorstwa cenionego fotografa Sebastiana "Bastka" Czernka.

Bastek urodził się w 1992 roku. Pochodzi z Bestwiny, gdzie rozpoczęła się jego przygoda z fotografią. Absolwent Krakowskich Szkół Artystycznych. Na początku kariery zbierał doświadczenie u boku znanych polskich mistrzów fotografii m.in. Marcina Tyszki czy Szymona Szcześniaka.

W swej pracy nieustannie poszukuje nowych możliwości i wyzwań. Lubi pracować z najlepszymi, przykłada uwagę do najmniejszych detali. Fotograf ma na koncie wiele wyróżnień i nagród, kilka indywidualnych wystaw, a także udziałów w dużych festiwalach fotograficznych takich jak Cracow Fashion Week.

Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie gdzie zrealizował najnowszy projekt fotograficzny "Black & White Beauty", który odbił się szerokim echem w mediach ogólnopolskich.

Fotografował m.in. Basię Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Kamilę Szczawińską, Adę Fijał, Agnieszkę Mrozińską, Joannę Moro, Urszulę Dębską, Larę Gessler, Agnieszkę Kawiorską, Izabelę Trojanowską, Agatę Nizińską, Agnieszkę Kaczorowską, Kamilę Kamińską, Karolinę Gilon, Ilonę Felicjańską, Joannę Majstrak, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, Marię Niklińską czy Osi Ugonoh.

Godzina rozpoczęcia: 18:30
Wstęp: FREE

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa!

Galeria Smaków

43-200 Pszczyna
ul. Szymanowskiego 23

tel. 790307222
kom. 790307222Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Smaków" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Smaków

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Smaków" podaj