czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 lipca 2018
  • wyświetleń: 1522

"41 dni nadziei", czyli opowieść o miłości i poświęceniu w Multikinie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

"41 dni nadziei" to zrealizowany z ogromnym rozmachem nowy film twórcy "EVERESTU". Oparty na prawdziwych wydarzeniach przedstawia nieprawdopodobną wręcz walkę o przetrwanie w obliczu jednego z największych sztormów w dziejach.

Reklama

W rolach głównych występują Shailene Woodley, nominowana do Złotego Globu gwiazda "Wielkich kłamstewek", jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, oraz Sam Claflin - uwielbiany szczególnie przez damską część widowni przez za role w "Zanim się pojawiłeś" oraz "Love, Rosie".

Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy, wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami, nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj