czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 października 2006
  • wyświetleń: 1352

Cztery lata w sieci

1 listopada jedyna strona poświęcona Liturgicznej Służbie Ołtarza naszego miasta obchodzi swoje 4 urodziny - www.lsoczdz.prv.pl. Strona poświęcona jest Ministrantom z parafii Św. Andrzeja Boboli, gdzie służy ok. 60 ministrantów. Stronę prowadzi jeden ze starszych ministrantów.

Na stronie możecie znaleźć dużo ciekawych wiadomości o wspólnocie ministranckiej. Znajduje się tutaj lista ministrantów, którzy aktualnie służą w parafii. Przedstawione są grupy formacyjne. Można się też dowiedzieć o patronach ministranckich. Galeria zdjęć z różnych wyjazdów czy turniejów. Dział Download, w którym znajdują się ważne dokumenty, filmy oraz ciekawostki. Na stronie działa również Forum Dyskusyjne.

Ostatnim sukcesem autorów strony było zawarcie współpracy z ogólnopolskim największym serwisem Liturgicznym dla Liturgicznej Służby Ołtarza - oltarz.pl. Dzięki czemu na stronie można przeglądnąć bardzo rozbudowany Poradnik Minist ranta.

Serdecznie gratulujemy tylu lat spędzonych w sieci i zapraszamy na stronę!

www.lsoczdz.prv.pl class=dodaj target=_blank>www.lsoczdz.prv.pl

pcd / klub.czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.