czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 12 lipca 2018
  • 13 lipca 2018
  • wyświetleń: 2830

Multikino w Czechowicach zaprasza na "Drapacz chmur"!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Heroiczna walka o przetrwanie - Multikino zaprasza na "Drapacz chmur"!

Reklama

Najwyższy, a jednocześnie najbezpieczniejszy budynek świata. 240-piętrowa pułapka, w której zdarzyć się może wszystko... I wszystko się zdarzy. Już od 13 lipca na ekrany Multikina wchodzi thriller "Drapacz chmur".

Po wielkim sukcesie komedii "Agent i pół" Rawson Marshall Thurber ("Millerowie") ponownie łączy siły z Dwaynem Johnsonem w filmie "Drapacz chmur". Aktor wciela się w Willa Forda, weterana wojennego i byłego szefa jednostki FBI do odbijania zakładników. Teraz specjalizuje się w ochronie wieżowców.

Podczas misji w Chinach największy, najbezpieczniejszy budynek świata staje w ogniu, Will wrobiony jest w odpowiedzialność za to wydarzenie. Uciekając, musi ocalić swoją rodzinę, która wciąż przebywa w budynku.

Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino


Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj