czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 31 sierpnia 2018
  • 20 listopada 2018
  • wyświetleń: 2018

Kurs Przewodników Beskidzkich z PTTK Ziemi Pszczyńskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Oddziałami PTTK Tychy i PTTK "Podbeskidzie" zaprasza na organizowany Kurs Przewodnika Beskidzkiego.

Reklama

Wykład inauguracyjny odbędzie się 24 listopada, planowane zakończenie kursu - listopad 2019 r. Zajęcia prowadzone będą przez Instruktorów i Przewodników PTTK. Koszt wynosi ok. 1500 zł (możliwość zapłaty w 3 ratach).

Zapraszamy wszystkich, których zafascynowały góry i którzy chcą o nich wiedzieć więcej niż inni. Kurs pomoże Wam zdobyć wiele praktycznych umiejętności i wiedzy (nie tylko o naszych górach). Ta trwająca ponad rok przygoda z górami jest inna niż wszystkie!

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami: Biuro Oddziału PTTK Ziemi Pszczyńskiej 43-200 Pszczyna ul. Rynek 15 tel. (32) 449-11-23, e-mail: biuro@pttk-pszczyna.slask.pl. Informacji udziela również: Prezes Oddziału PTTK Jacek Czober 692-005-673.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj