czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 20 listopada 2006
  • wyświetleń: 1186

Koncert Voo Voo

Reklama

Kiedy w 1986 roku wydali swój debiutancki album znaleźli się w gronie najbardziej obiecujących polskich zespołów. Dziś mając na koncie ponad dwadzieścia płyt są uważani za jedną z najbardziej wszechstronnych krajowych grup muzycznych. Ostatni ich album pt. „21” jest również projektem wyjątkowym, zrealizowany został z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy "Aukso" pod dyr. Marka Mosia.

Zespół Voo Voo, bo o nich mowa, wykonuje bardzo zróżnicowaną muzykę, opierając się przede wszystkim na rocku i folku, a przy okazji czerpiąc natchnienie ze współczesnych gatunków, takich jak drum'n'bass czy hip-hop. Już za kilka dni członkowie zespołu Wojciech Waglewski, Mateusz Pospieszalski, Piotr Żyżelewicz i Karim Martusewicz wystąpią w Pszczynie.

Koncert odbędzie się w Bugsy Jazz Club we wtorek 28 listopada, początek o godzinie 21.00. Wszyscy, którzy ten wieczór chcą spędzić z Voo Voo mogą już nabywać bilety w cenie 30 zł (w dniu koncertu - 35 zł).

Oskar / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.