czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 1162

IV Skoczowski Festiwal Fotografii Analogowej "Skofot" 2018

Za nami:

W jesienny weekend 19-20 października Skoczów po raz kolejny stanie się stolicą fotografii analogowej. W tutejszym kultowym Teatrze Elektrycznym odbędą się spotkania z uznanymi twórcami pracującymi na klasycznych materiałach. "Skofot" z założenia od samego początku prezentuje współczesną fotografię w jej analogowych klimatach.

Zaczynamy w piątek od Gali Otwarcia i spotkaniem z twórczością jednej z legend polskiej fotografii reportażowej Anny Musiałówny. A w sobotę gościć u nas będzie: Tomasz Rak, Krzysztof Szlapa, Przemysław Kot oraz Joanna Chudy. Każdy z tych artystów reprezentuje inne spojrzenie na fotografie analogową. Warto odwiedzić Skofot by przekonać się dlaczego w świecie ogarniętym technologią cyfrową artyści wciąż tworzą na analogowych materiałach fotograficznych.

Wstęp na wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SKOFOT jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje na temat festiwalu można znaleźć na profilu "Skofot" w portalu społecznościowym Facebook.com.

Organizatorem Skoczowskiego Festiwalu Fotografii Analogowej SKOFOT jest stowarzyszenie "Wrzos" z Skoczowa przy współpracy z Urzędem Miasta Skoczowa, Miejskim Centrum Kultury "Integrator", Teatrem Elektrycznym oraz ZSTiO w Skoczowie. Projekt dofinansowany jest ze środków budżetu Gminy Skoczów w ramach konkursu dotacyjnego na rok 2018.

Program:

Piątek - 19.10.2018:
- godz 18 - otwarcie festiwalu
- godz 18.30 - Anna Musiałówna
- godz 20 - spotkanie z artystami w klubie festiwalowym

Sobota - 20.10.2018:
- godz 10.30 - Tomasz Rak
- godz 11.30 - Krzysztof Szlapa
- godz 13.30 - Przemysław Kot
- godz 14.30 - Joanna Chudy


FESTIWAL FOTOGRAFII ANALOGOWEJ SKOFOT
fot. Magdalena Napierała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.