czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 17 października 2018
  • 16 listopada 2018
  • wyświetleń: 2685

Koncert zespołu Oddział Zamknięty w klubie Chacharnia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Organizatorzy "Rock&Blues Festiwal" zapraszają na koncert Legendarnego Polskiego Zespołu Rockowego Oddział Zamknięty, który odbędzie się w piątek, 16 listopada o godz. 20:00 w klubie muzycznym Chacharnia w Czechowicach-Dziedzicach.Oddział Zamknięty od prawie 40 lat prezentuje nieustannie jedne z najlepszych koncertów w Polsce, łącząc na nich już cztery pokolenia swoich wiernych fanów. Wśród ich największych hitów są m.in. "Ten Wasz Świat"; "Party"; "Obudź się"; "Gdyby Nie Ty"; "Rzeka"; "Ich Marzenia"; "Szkoła"; " Sama"; "Szkiełko"; "Andzia"; "Oddział"; "Debiut"; "Uszy", nie zabraknie też najnowszych utworów, które już stały się koncertowymi hitami.

W składzie Oddziału Zamkniętego jest jego współzałożyciel i kompozytor większości repertuaru Wojciech Łuczaj-Pogorzelski, któremu w tym roku przypada jubileusz 40-lecia pracy artystycznej; Krzysztof Wałecki (wokalista, autor tekstów,kompozytor, współautor albumu " Parszywa 13" z 1997 roku ); Grzegorz Stępień (grającym na basie w OZ od połowy istnienia Zespołu); Paweł Oziabło (niepokorny i utalentowany młody gitarzysta) oraz Maciej Kudła (perkusista i również laureat wielu muzycznych nagród dla wyróżniającego się instrumentalisty na polskim rynku i poza nim (m.in. w 2017 roku podczas Suwałki Blues Festiwal).

W ubiegłym roku Oddział Zamknięty został zapamiętany z rewelacyjnego przyjęcia publiczności na Przystanku Woodstock, na Festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie transmitowanym w TVN czy Festiwalu w Kielcach, transmitowanym w Polsacie. Na 40-lecie zespołu przygotowuje się nowy krążek Zespołu oraz wiele niespodzianek.

Jako support przed Oddziałem Zamkniętym wystąpi zespół Animators. Czysta i surowa energia rock’n’rolla. Jest ich trzech. Ich spontaniczna muzyka to piosenki o ludziach, emocjach, lalkach, złych chłopakach, wścibskich sąsiadach i podróżach w kosmos - z przesterem, na ostro i bez ogródek. Animators to zdobywcy wielu nagród i wyróżnień na niezliczonej ilości przeglądów, festiwali i konkursów dedykowanych młodym zespołom. Trio to również weterani "talent show" - X Factor i Must Be The Music - nie raz można było usłyszeć ich na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Po kilku latach i dwóch płytach przyszedł czas na nowe wyzwanie - pierwszy w ich dorobku album w z polskim tekstem.

"Hepi End" to szczera ekspresja. Muzyczne szaleństwo. Szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Jak czujemy się ze sobą? Jak zrozumieć innych? Co sprawia, że chcemy żyć jeszcze bardziej? Pomimo wszystko.

Ceny biletów (miejsca stojące):
  • 40 zł przedsprzedaż,
  • 55 zł w dniu koncertu.


Bilety dostępne w klubie CHACHArnia.

Start koncertu: godz. 21.15
Otwarcie bram: godz. 19.00
Support: godz. 20.00

Bilety można również zakupić wirtualnie wykonując przelew na konto o nr: 45 1090 2590 0000 0001 2288 9554. W tytule prosimy podać: imię i nazwisko z dopiskiem: bilety ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Potwierdzenie przelewu należy wysłać na: rezerwacje@dziedzice.pl.

Klub Muzyczny CHACHArnia


Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj