czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 października 2018
  • 17 listopada 2018
  • wyświetleń: 3290

Kabaret pod Wyrwigroszem w Miejskim Domu Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

17 listopada o godzinie 16.00 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Kabaret pod wyrwigroszem


Jak sami o sobie piszą: Dziewięć lat później żywot restauracji "Wyrwigrosz" oraz jego "Piwnicy" dobiegł kresu. I tak zakończył się pierwszy, "romantyczny" okres działalności naszego kabaretu. W tzw. międzyczasie byliśmy angażowani do Benefisów w Teatrze STU, które regularnie realizowała TVP2. Bywaliśmy na telewizyjnych kabaretonach w Mrągowie, Koszalinie, na Piknikach telewizyjnej "2", kabaretonie w Opolu i na różnych innych także występowaliśmy. Nierzadko z sukcesem.

Żeby nie przynudzać: po renowacji składu (2005) - kabaret wsiadł w busa i zaczął podróżować po kraju. I zagranicy. Ten etap działalności trwa do dzisiaj. Pozytywizm! Wysiadamy z auta tylko wtedy, kiedy trzeba pozytywnie wystąpić. Po drodze zdarzyła nam się ponad czteroletnia współpraca z RMF FM, gdzie dwa razy w tygodniu mieliśmy swoje okienko z nowymi przygodami Kresowiaków. W 2008 roku wypaliła nam się płyta DVD, której już nie ma w sklepach, bo poszła. Z następną jesteśmy w ciąży. Była też płyta z fajnymi piosenkami. Kolejna tuż, tuż. Był "Donald marzy", była "Jesteś spalona", były liczne autorskie programy w TVP2, kabaretony opolskie, Mrągowa, "Koszaliny", Płocki, "Kraj się śmieje", Kluby "2"... Trudno to wszystko wymienić. Więc nie wymieniamy.

A co jest? Gramy ponad 200 spektakli w roku. Są zaproszenia do realizacji TV. A co najważniejsze, mamy nowoczesne studio, w którym nagrywamy piosenki w postaci teledysków ("Ona nie tańczy dla mnie", "Oddział specjalny") i realizujemy poważne i niepoważne filmy! To co tam robimy, jest do obejrzenia na naszym osobistym kanale na YouTube. Subskrybujcie go, a będziecie pierwsi, do których dotrą nasze nowe produkcje!

Reszta historii Kabaretu pod Wyrwigroszem jest w trakcie tworzenia. Się.


Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie MDK.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj