czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 października 2018
  • wyświetleń: 1566

"Dziewczyna w sieci pająka" premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Pojawia się znikąd. I wszędzie tam, gdzie kobietom dzieje się krzywda. Nie stroni od brutalności, wyznając zasadę "oko za oko". Multikino zaprasza na ekranizację słynnej powieści będącej kontynuacją cyklu książek Stiega Larssona.

"Dziewczyna w sieci pająka" to wielki kinowy powrót Lisbeth Salander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów - cyklu powieści Stiega Larssona. W roli Salander występuje znakomita Calire Foy.

Autorem "The Girl in the Spider’s Web" (w Polsce książka ukazała się pod tytułem "Co nas nie zabije") jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona - zgodnie z wolą spadkobierców - podjął się kontynuacji przebojowej serii.Bilety na pokazy premierowe można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj