Rozrywka

  • 5 grudnia 2018
  • 8 grudnia 2018
  • wyświetleń: 2535

"Niegrzeczny Mikołaj" w Klubie Chacharnia

Materiał partnera:

W sobotę, 8 grudnia zapraszamy na imprezę "Sexy Santa", czyli niegrzeczne Mikołajki 2018.

Odwiedzi nas Mikołaj, który ledwo opanuje swoje ludzkie żądze! Po godzinie 24:00 rozda prezenty grzecznym paniom! W roli Mikołaja wyjątkowy gość specjalny.

Za muzyczne uniesienia zadba RO-BEE, który zabierze Was w muzyczną i taneczną podróż przy rytmach najlepszej muzyki klubowej.

Zapraszamy Wszystkich naszych stałych bywalców, przyjaciół, klubowiczów, a także wszystkich tych, dla których liczy się niepowtarzalna jakość imprezowania.

Panie do godz. 21:00 wchodzą za darmo. Później wstęp: Panie 10 zł, Panowie 15 zł. Rezerwacje: (32) 722-60-38.

Klub Muzyczny CHACHArnia


Uwaga! Podczas imprezy będzie z nami Studio Figura Czechowice-Dziedzice - miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet. W Gabinecie każda kobieta bez względu na wiek, może w miłej, przytulnej, kameralnej atmosferze zadbać o ciało i duszę. Jest to miejsce, w którym podczas pierwszej darmowej konsultacji poznajemy nawyki żywieniowe Pań, aktywność sportową, a także ewentualne problemy zdrowotne. Na tej podstawie dopasowujemy odpowiedni plan dietetyczny oraz treningowo-zabiegowy dla naszych klientek. W Ofercie znajduje się również gama usług medycyny estetycznej, takich jak Liposukcja kawitacyjne, Endermologia, Lipolaser, Laserowe usuwanie owłosienia, Fotoodmładzanie, Usuwanie przebarwień, Niwelowanie trądziku, Hifu. Poza tym w Studio przeprowadzane są konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej Sylwią Szymanuszką-Knast. Dodatkowo, w celu szybszego osiągnięcia wymarzonych rezultatów, oferujemy suplementy i kosmetyki serii Studia Figura. Dokładamy wszelkich starań, aby każda Pani, która do nas dotrze, czuła się wyjątkowo.

Podczas Sobotniej imprezy będziemy wykonywać masaż spa na dłonie woskiem z naszych niepowtarzalnych świeczek. Wosk sojowy z tych świeczek po podgrzaniu można stosować jako kosmetyk. Stosować go można do pielęgnacji i nawilżania dłoni, stóp, łokci i ciała. Niepowtarzalny zapach świeczek niesamowicie oddziałuje na zmysły. Poprawia nastrój i niesie ukojenie.

Nagrody główne dla najbardziej aktywnych klubowiczek to:
  • seria 6 zabiegów Endermologii na Twarz o wartości 840 zł
  • Voucher na serię 3 zabiegów Liposukcji kawitacyjnej o wartości 720 zł.


W celu lepszego zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: https://studiofiguraczechowice.pl oraz fanpage: https://www.facebook.com/StudioFiguraCzechowice.

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj