czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 grudnia 2018
  • 25 stycznia 2019
  • wyświetleń: 2204

Chacharnia: dancing z zespołem Dukat Band, twórcą hitu Góraleczka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Za nami:

Dawno, dawno temu, gdy na świecie nie było dyskotek... Ej, bez przesady! To gdzie się ludzie bawili?! Otóż bawili się - i to całkiem nieźle - na prywatkach, fivach i dancingach.

Reklama

Na dancing zapraszamy zarówno młodych ludzi, jak i osoby starsze, którym tego typu imprezy przypominają zabawy z lat ich młodości. Najważniejsze podczas potańcówek jest jednak to, że wszystkie pokolenia potrafią bawić się wspólnie.

O Wasze dobre samopoczucie zadba Zespół muzyczny Dukat Band! Nie zabraknie takich przebojów jak "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Kawiarenki", "Nie liczę godzin i lat" czy "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc" i wiele wiele innych. Całość dopełni oprawa muzyczna dj-a z największymi hitami lat 80' 90' 00'.

Nie ma się co zastanawiać, zarezerwuj stolik już dzisiaj i baw się na najlepszej imprezie razem z nami!

Jesteśmy dla Was i lubimy zaskakiwać. Dokładamy wszelkich starań, żeby każda noc w naszym klubie była wyjątkowa.

Wstęp: 10 zł
Start: 21.00
Rezerwacje: (32) 722-60-38

Klub Muzyczny CHACHArnia


Chcecie zorganizować przyjęcie niespodziankę dla bliskiej osoby lub niezapomniany wieczór panieński przyjaciółki? Nie ma nic prostszego, wystarczy wykonać jeden telefon do naszej Sandry, która zajmie się wszystkim za Was! Nasz klub to idealne miejsce do organizacji tego typu imprez, dlatego zachęcamy do kontaktu: 698-119-935.

PS. Pamiętajcie, że jeśli Sandra nie odbiera w danym momencie, to na pewno oddzwoni jak tylko będzie mogła rozmawiać.

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj