czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 października 2018
  • 19 grudnia 2018
  • wyświetleń: 5583

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pszczyński Jarmark Świąteczny zakończony

Od 14 do 16 grudnia odwiedzający pszczyńską starówkę mogli poczuć klimat zbliżających się świąt. Na rynku w Pszczynie odbył się kolejny Pszczyński Jarmark Świąteczny.Podczas jarmarku najmłodsi mogli mogli skorzystać z lodowiska, bezpłatnej świątecznej karuzeli oraz obejrzeć szopkę bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami. Nowością była darmowa ciuchcia dla dzieci. Ponadto tradycyjnie można było podziwiać świąteczne iluminacje, a także skorzystać z oferty stoisk handlowych z regionalnymi wyrobami, rękodziełem oraz gastronomią.

Pszczyński Jarmark Świąteczny Sobota 15.12.2018


Na inaugurację Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego zagrał zespól AVOCADO, który regularnie gości na pszczyńskich scenach, mając zawsze liczną widownię.

Pszczyński Jarmark Świąteczny z wieży kościoła ewangelickiego - 14.12.2018 · fot. UM Pszczyna


W sobotni wieczór na scenie Pszczyńskiego Jarmarku Świątecznego wystąpił Marek Szołtysek - pisarz, wydawca, dziennikarz, felietonista, podróżnik i historyk. Towarzyszył mu Zespół Regionalny Ćwiklice - nagradzany na wielu przeglądach i festiwalach zespół prezentujący niestylizowany folklor górnośląski z okolic Pszczyny.

Loading...


Jak co roku, w niedzielę było można posilić się tradycyjną zupą wigilijną. Pszczyński Jarmark Świąteczny zakończył się w niedzielne popołudnie koncertem Hard Rockets Trio.

Pszczyński Jarmark Świąteczny 14.12.2018


Pszczyński Jarmark Świąteczny - koncert zespołu Hard Rockets - 16.12.2018 · fot. Grzegorz Załucki


Organizatorami Jarmarku Świątecznego są: Urząd Miejski w Pszczynie, Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu oraz Miejski Zakład Zieleni. Partnerem technologicznym jest firma Groda.

Pszczyński Jarmark Świąteczny - 14.12.2018 · fot. pless.pl

ab, BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.